Поковки (кування) гладких валів та осей

Распечатать

ТОВ «ПК» ТЕХНОЛИТ» виготовляє поковки гладких валів та осей (здійснює кування), які використовують у найрізноманітніших галузях машинобудування від садових візків до залізничних вагонів та підйомних кранів. Максимальний розмір поковки валу або осі в діаметрі становить до 400 мм, завдовжки до 3000 мм та масою до 1500 кг.

Поковка гладкого валу - ТОВ «ПК» ТЕХНОЛИТ»

Виготовлення поковок валів та осей (кування) здійснюється з таких марок сталі як: 45, 20, 35, 40Х, 40ХН, 40ХН2МА, 42ХМ, 12Х18Н10Т та інших.

На початковому етапі кування проводиться порізання заготовки майбутнього валу або осі. Порізання здійснюється СТРІЧКОВОЮ пилкою або ГАЗОПОЛУМ'ЯНИМ методом залежно від завантаженості виробництва. Технолит має у розпорядженні два види стрічкових пилок: Мить 1 (максимальний діаметр заготовки, яку обробляють, - 400 мм) та Мить 2 (максимальний діаметр заготовки, яку обробляють, - 600 мм).

Температурний режим процесу кування валу або осі залежить від марки сталі заготовки. Наприклад, для сталі марки 45 нагрів триває до температури 1200 +50 °С. Кування заготовок даної марки сталі здійснюється в температурному діапазоні від 1250 -50 до 750 +50 °С.

Процес кування виробів (валу або осі) здійснюється, залежно від маси заготовки, на пароповітряному молоті з масою ударної частини 1, 2 або 3 тонни.

Термообробка заготовки це передзавершальний етап виготовлення поковки. Залежно від марки сталі використовуються такі види термообробки як НОРМАЛІЗАЦІЯ або ВІДПАЛ.

Строки виготовлення поковок залежать від кількості заготовок, які необхідно виготовити (викувати), та від складності технічного завдання.

Завершальний етап – це приймання ВТК. Усі заготовки валів та осей виготовляються з дотриманням припусків, які регламентовані ГОСТ 8479-70.Вгору