Поковки (кування) валів з уступами

Распечатать

ТОВ «ПК» ТЕХНОЛИТ» виготовляє поковки валів з уступами (кування).

Максимальний розмір поковки валу з уступом такий самий, що для кування гладких валів або осей, а саме: в діаметрі становить до 400 мм, завдовжки до 3000 мм та масою до 1500 кг.

Поковки валу з уступами – ТОВ «ПК» ТЕХНОЛИТ»

Поковки валів з уступами виготовляються шляхом кування з таких марок сталі, що й поковок гладких валів та осей: 45, 20, 35, 40Х, 40ХН, 40ХН2МА, 42ХМ, 12Х18Н10Т та інших.

На початковому етапі кування відбувається порізання заготовки майбутнього виробу. Порізання здійснюється СТРІЧКОВОЮ пилкою або ГАЗОПОЛУМ'ЯНИМ методом залежно від завантаженості виробництва. Технолит має у розпорядженні два види стрічкових пилок: Мить 1 (максимальний діаметр заготовки, яку обробляють, -  400 мм) та Мить 2 (максимальний діаметр заготовки, яку обробляють, - 600 мм).

Температурний режим процесу кування валу з уступом залежить від марки сталі заготовки. Наприклад, для сталі марки 20 нагрів триває до температури 1200 +50 °С. Кування заготовок даної марки сталі здійснюється в температурному діапазоні від 1250 -50 до 750 +50 °С.

Процес кування виробу здійснюється, залежно від маси заготовки, на пароповітряному молоті з масою ударної частини 1, 2 або 3 тонни.

Виготовлення поковки (вал з уступом) – процес трудомісткий, оскільки даний виріб є складним за своєю конфігурацією, коваль повинен точно підсікти потрібний розмір та протягнути необхідний діаметр.

Термообробка валу з уступом це передзавершальний етап виготовлення поковки. Залежно від марки сталі застосовуються такі види термообробки як НОРМАЛІЗАЦІЯ або ВІДПАЛ.

Строки виконання поковок залежать від кількості заготовок, які необхідно виготовити (викувати), та від складності технічного завдання.

Останній етап перед здачею поковок клієнту – приймання ВТК. Усі заготовки виготовляються з дотриманням припусків, які регламентовані ГОСТ 8479-70.Вгору