Поковки ножів (кування ножів)

Распечатать

Кування ножів – іще один вид послуг, які надає ТОВ «ПК» ТЕХНОЛИТ». Поковки ножів використовуються в інструментальному господарстві для виготовлення ножів до верстатів рубального типу (гільйотинних ножиць). Максимальні розміри поковок ножів: довжина до 3000 мм, перетин від 35 до 350 мм та маса до 1500 кг.

Поковки ножів (готові поковки)

Кування ножів здійснюється з таких марок сталі як: У8, у10, 9ХС, Х12М, 5ХВ2С, 6ХВ2С, 4Х5МФС та інших.

Прорізання заготовки ножа – це початковий етап процесу поковки. Порізання здійснюється СТРІЧКОВОЮ пилкою або ГАЗОПОЛУМ'ЯНИМ методом залежно від завантаженості виробництва. Технолит має у розпорядженні два види стрічкових пилок: Мить 1 (максимальний діаметр заготовки, яку обробляють, -  400 мм) та Мить 2 (максимальний діаметр заготовки, яку обробляють, -  600 мм).

Температурний режим процесу кування ножа залежить від марки сталі заготовки. Наприклад, для інструментальної сталі марки 5ХВ2С нагрів триває до температури 1180 +30 °С. Кування заготовок даної марки сталі здійснюється в температурному діапазоні від 1180 -30 до 850 +30 °С.

Процес кування ножів здійснюється, залежно від маси заготовки, на пароповітряному молоті з масою ударної частини 1, 2 або 3 тонни.

Процес виготовлення ножів з деяких марок сталі (Х12М, 5ХВ2С, 6ХВ2С) вимагає уповільненого охолодження. Для цих цілей Технолит має необхідну піч для уповільненого охолодження поковок. Після уповільненого охолодження ножі піддають термообробці, залежно від марки сталі використовуються такі види термообробки як НОРМАЛІЗАЦІЯ або ВІДПАЛ.

Строки виконання поковок залежать від кількості заготовок, які необхідно виготовити (викувати), та від складності технічного завдання

Зразок готових гільйотинних ножів – ТОВ «ПК» ТЕХНОЛИТ»

Завершальний етап перед здачею поковок клієнту це приймання ВТК. Усі заготовки виготовляються з дотриманням припусків, які регламентовані ГОСТ 8479-70.Вгору