Сертифікат ISO 9001:2008

Распечатать

ТОВ «ПК» ТЕХНОЛИТ» провів комплексний аудит та реорганізацію системи контролю якості продукції та обладнання і в серпні 2011 р. отримав сертифікат на систему управління якістю ISO 9001:2008.

Сертифікат на систему управління якістю ISO 9001:2008 ТОВ «ПК» ТЕХНОЛИТ» Замір заготовки під час кування деталі – один з елементів контролю якості продукції

Система управління якістю – один з найважливіших інструментів, який дозволяє планувати, організовувати та контролювати діяльність підприємства з метою підвищення якості продукції.

Під управлінням якістю мається на увазі управління усіма процесами, які є необхідними для її проектування, виробництва, постачання та обслуговування. Для чого це нам? Не всі ще знають наш якісний підхід до роботи, особливо обережними з вибором замовника є нові клієнти. Щоб довести наш рівень та підтвердити наше бажання брати участь в тендерах, що проводяться в країнах СНД та Євросоюзу, ми провели комплекс робіт та отримали сертифікат на систему управління якістю ISO 9001:2008.

Якість поковок, штамповок, послуг з термообробки та металообробки на нашому підприємстві завжди були на високому рівні, а отримання сертифіката ISO 9001 2008 це ще раз підтвердило!


Вгору